Výživové poradenství od roku 1995

Jediná dieta, která skutečně funguje je trvalá změna jídelníčku. Pak je hubnutí snadné.

Chcete vědět, jak zhubnout trvale, bez jojo efektu? Nehledejte žádné zázračné diety. Z mé dlouholeté praxe vyplývá, že jediným účinným řešením pro trvalé hubnutí není žádná dieta, ale trvalá úprava jídelníčku i životního stylu, které respektují vaši jedinečnost i vaše vrozené předpoklady. Získejte osobní jídelníček sestavený přesně Vám na míru a věřte, že to je ta nejúčinnější fungující dieta.

Nejlepším řešením je osobní jídelníček

Osobní dietní jídelníček je sestavený přesně na míru, neboť vychází z Vámi poskytnutých údajů v dotazníku. Měl by být vaším základním krokem a inspirací pro vaše další stravování. Podle něj se naučíte jíst tak, abyste zhubli a svoji hmotnost si udrželi trvale. Uvědomte si, že každá dieta je vždy univerzální a nemůže postihnout vaši jedinečnost.

Chci sestavit osobní dietní jídelníček

Co zde získáte?

Nabízím Vám bohaté osobní zkušenosti, neboť o zdraví a zdravou výživu se zajímám od r. 1993 a získané poznatky praktikuji i sám na sobě. Od roku 2000 provozuji internetové stránky ABC výživy s internetovou poradnou o zdravé výživě. Prodávám i sám jím doplňky stravy Calivita. Dále můžete získat:
  • Podrobný rozpis jídel na vámi zvolené období
  • Jídelníček přizpůsobím vašim osobním nárokům i potřebám.
  • V případě zájmu Vám sestavím dlouhodobý výživový plán jak zhubnout.
  • Nebo si můžete sami sestavit svůj jídelníček. Stačí jen pročíst dietní recepty.
  • Pochopíte, že žádná univerzální dieta není zaručenou cestou k hubnutí.

Postup je velmi jednoduchý

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a následně vyplnit krátký dotazník, abych získal důležité informace o Vás. Podle těchto informací Vám pak sestavím osobní jídelníček, který by měl sloužit jako návod pro vaše další dietní stravování.  Pochopíte, že účinná dieta znamená komplexní změnu stravovacích návyků a že správně sestavený jídelníček na hubnutí nemusí být nijak omezující.

Pro další informaci si můžete přečíst článek, proč je tak těžké zhubnout. Určitě Vás budou zajímat reference čtenářů.

Nechte si sestavit osobní jídelníček

Neexistuje univerzální dieta

Každá dieta je jen krátkodobým řešením.  Důsledné a především trvalé dodržování ověřených pravidel a správně sestavený dietní jídelníček představují účinnou cestu k trvalému hubnutí bez jo-jo efektu.

Vaše ohlasy

Dobrý den,
chtěla bych se s Vámi podělit o mou radost z toho, že vše, co jste mi doporučil, prostě funguje! Zkusila jsem snídat déle a nedělá mi to problémy, žaludek se mi uklidnil. Začala jsem také užívat enzymy - jindy mé problémy trvaly minimálně 2 měsíce. Váha se hýbe pomalu směrem dolů. Jsem překvapená, jak chutná jídla se dají připravit ze zeleniny např. pórek a vyloženě jsem našla zalíbení v jídelníčku, který jste mi sestavil a těším se na každé jídlo. Naučila jsem se najít si čas na jeho přípravu a najíst se , je pro mě takový malý obřad.
Jsem moc ráda, že jsem Vás na internetu objevila. Zdraví
Eva

Přečtěte si další reference

Záruka vrácení peněz

zaruka vracení penězPokud nebude spokojeni se svými výsledky či nepocítíte zlepšení, vrátím Vám vaše peníze.
 
Chci sestavit osobní dietní jídelníček

Vaše další záruky